fbpx
з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Christian Hönemann

Dr. Christian Hönemann, MD,PhD, Privat Dozent - завідувач відділенням анестезіології, інтенсивної терапії та невідкладної допомоги у St. Marienhospital Vechta, Vechta, Germany. У 2016 - 2018 рр. він очолював відділення анестезіології в клініці Leer, Germany. 

Dr. Hönemann викладає анестезіологію та інтенсивну терапію в Мюнстерському університеті в Німеччині.

Його основні клінічні та наукові інтереси полягають у анестезії за низьким та мінімальним потоком, ведені пацієнтів з кровотечами, реґіонарній анестезії, забезпеченні при тяжких дихальних шляхах, механічній вентиляції, лікуванні болю.  Dr.Hönemann також розробляє різні моделі дихальних фільтрів та дихальних контурів.

Навчання у резидентурі Dr. Hönemann пройшов при Мюнстерському університеті, захистив дисертацію в університеті Вірджинії (США). Він був двічі нагороджений премією від ASA (1997 та 1998 рр). На теперішній час він є членом DGAI, BDA та IARS. З 2016 року він обраний до Комісії зі стандартизації та технічної безпеки від  DGAI.

Протягом періоду навчання медицині Dr. Hönemann працював разом з професором Jan Baum та професором Archibald Brain, який відомий винаходом ларингеальної маски. Dr. Christian Hönemann – автор та співавтор понад 80 наукових статей та глав у 5-ти книгах. Разом із його колегами Dr. med. Olaf Hagemann та Dr. med. Marie Luise Ruebsam він вивчає мінімальнопотокову анестезію, вплив анестезіологічних газів на середовище та клімат, а також інтраопераційну протективну вентиляцію легень.

На Одинадцятому Британсько-Українському симпозіумі Christian Hönemann представить доповіді на наступні теми:

  • Анестезія за низьким та мінімальним потоком
  • Сучасні рекомендації з протективної вентиляції легень в операційній.