fbpx
з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

John M Allwood

John M Allwood, старший співробітник в анестезіології операційного віділення у West Middlesex University Hospital,  Великобританія. 

У теперішній час John M Allwood на пенсії та проводить весь вільний час у медичних та музычних проектах в Україні. Вперше він приїхав до України у 2002 році, коли провів у невеликих групах декілька майстер-класів з управління тяжкими дихальними шляхами в Івано-Франківській та Тернопільскій областях. У Великобританії він написав декілька статей про стан анестезіології в Україні. Завдяки своїм контактам з різними компаніями, John M Allwood у якості благодійності пожертвував 1,5 мильони фунтів стерлингів на закупки анестезіологічного та хірургічного обладнення для лікарень  в Україні. З 2004 року він запустив проект з обміну досвідом для українських лікарів анестезіологів.  

John M Allwood неодноразово залучався до співпраці з кафедрою анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика, в лютому 2019 року він брав участь у проведенні майстер-класу "Тяжкий дихальний шлях" на кафдері.