з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Програма Другого Британсько-Українського Симпозіуму

17-18 вересня 2009р.

Голови:
Лазоришинець В.В. – професор, заступник Міністра охорони здоров’я України
Вороненко Ю.В. – член-кореспондент АМН України, професор, ректор НМАПО імені П.Л. Шупика

Співголови оргкомітету:
Мартін Сміт – професор, Науковий Лідер Національного Госпіталю Неврології та Нейрохірургії, Голова наукової групи нейромоніторингу, Консультант з нейроанестезії
І.П. Шлапак – професор, зав. кафедри анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика

Британський оргкомітет:
Мартін Сміт – голова британської делегації
Роман Грех – ініціатор та головний координатор проекту

Ініціатор та головний координатор проекту – Роман Грех (Великобританія)

Четвер, 17.09.09

9:00 - Реєстрація

10:00-10:25Вступне слово та привітання.Ю.В. Вороненко
Б.М.Тодуров
І.П. Шлапак
Martin Smith
Роман Грех
Пленарне засідання 1. Організація діяльності служби та післядипломна підготовка з анестезіології.
Головуючіі: Роман Грех, І.П. Шлапак
10:30-10:45А.І. Тріщинський – основоположник анестезіології та інтенсивної терапії в Україні.І.П. Шлапак
10.45-11.00Взаємозв’язок анестезіологічних факторів та летальності у відділеннях анестезіології та ІТ обласних лікарень України.Р.М. Федосюк
11:00-11:20ВІТ без стін – характеристика сервісу у Великобританії.Sandra Farley
11:30-12:00Нозокоміальна чи госпітальна набута інфекція у ВІТ-попередження, діагностика та лікування.David Walker
12.00-12.15Екзаменування анестезіологів у Великій Британії: корисний досвід для України.Ю.І. Налапко
12.15-12.45Як відшукати протоколи/керівництва/докази в мережі Інтернет та як їх використовувати?Роман Грех
Пленарне засідання 2. Інсульт, травматичні ушкодження головного мозку, політравма.
Головуючі: Mary Newton, Л.В. Згржебловська
14:00-14:30Удосконалення менеджменту в ІТ при тяжкому ушкодженні головного мозку.Martin Smith
14:30-14:45Лікування політравми: порівняння підходів в Україні та Великобританії.Л.В.Згржебловська
14.45-15.15Новітнє при субарахноїдальному крововиливі – роль ендоваскулярного втручання і застосування анестетиків.Mary Newton
15.40-16.10Медсестринський догляд пацієнтів у ВІТ – великі речі, які роблять велику різницю.Charlotte Willett
16.10-16.25Аугментована анестезія в разі ринологічних оперативних втручань.О.В. Науменко
16.25-17.05Останні досягнення при лікуванні інсульту.Martin Smith

П'ятниця, 18.09.09

Секційне засідання № 1 (актовий зал). Кардіо васкулярна анестезія та ІТ.
Головуючі: Carlos Gomes, Б.М. Тодуров, О.А. Лоскутов
9:00-9:30Коронарна хірургія з використанням апарату штучного кровообігу та без нього: особливості анестезіологічного забезпечення.Carlos Gomez
9:30-9:45Сучасні технології в кардіохірургії.Б.М. Тодуров
9:45-10.15Торакотомія в педіатрії – анестезія та постопераційна аналгезія.Sian Jaggar
10:50-11:20Новітнє у васкулярній анестезії.Mike Platt
11:20-11:50Гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія та обструкція виходу з лівого шлуночка – принципи анестезілогічного забезпечненя некардіологічних операцій.Sian Jaggar
12:00–12:30Програма покращення післяопераційного одужання пацієнтів у Шпиталі Університетського Коледжу Лондону.Elisa Bertoja
Секційне засідання № 2 (актовий зал, КМКЛ швидкої медичної допомоги). Біль, регіонарна анестезія/аналгезія, педіатрична анестезія.
Головуючі: Andrew Rice, Ю.Ю. Кобеляцький, А.М. Строкань.
9:00-9:30Аспекти нейропатичного болюAndrew Rice
9:30-9:45«Ідеальна» анестезія при ендопротезуванні колінного суглоба.А.М. Строкань
9:45-10.05Венозний тромбоемболізм в ортопедичній хірургії: оцінка ризиків і профілактика.І.В. Гужевський
10.05-10.35Менеджмент гострого болю.Mike Platt
10:55-11:25Біль при ВІЛ/СНІД.Andrew Rice
11:25-11:40Recruitment-прийом у новонароджених.Л.Д. Танцюра
11:40-11:55Структурно-функціональна характеристика служби дитячої анестезіології та ІТ в Україні.О.В. Ковальова
12:05-12.30Використання ультразвукового обладнання для неровізуалізації.Р.В. Бубнов
13.00-13.30Використання нейростимулятору для пошуку нервових стовбурів (практичне заняття).А.М. Строкань
Пленарне засідання 3. Анестезія та інтенсивна терапія. Радіаційне отруєння. Патологія печінки. Нозокоміальні інфекції.
Головуючі: Сіан Джаггер, Р.М. Федосюк, В.А. Лісецький
13:00-13:30Складна вентиляціяCarlos Gomez
13:30-13:45Інтенсивна терапія радіаційних уражень.В.А. Лісецький
13:45-14:15Хронічна недостатність печінки і використання анестетиків.Charles Jooste
14.30-15.00Секрети проведення досліджень в Інтенсивній Терапії.Ramani Moonsinghe
15:00-15.15Анестезіологічне забезпечення у пацієнтів з патологією системи згортання крові.О.А. Лоскутов
15:15-15:45Практична педіатрична анестезія.Jan Cernovsky
16.00-16:30Анестезія при трансплантації печінки.Charles Jooste
16:30-17:00Системна токсичність місцевих анетсетиків, та нові методи її лікування.Роман Грех
17.00-17.30Підсумки, закриття конференції