з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Тези

Оргкомітет Симпозіуму готує до друку збірку "Матеріалів Дев'ятого Британсько-Українського симпозіуму". До друку приймаються тези доповідей українською або російською мовами. Іноземні автори можуть подавати матеріали англійською мовою, в "Матеріалах симпозіуму" ці роботи будуть подаватися в оригіналі та в перекладі українською мовою. Основні вимоги до матеріалів наступні:

Тези доповіді - об’ємом до 1 аркушу формату А4, поля: ліве – 3 см, інші – по 2 см, шрифт Times New Roman 12, інтервал – 1,5.

Структура тез:

Назва роботи (ВЕЛИКИМИ літерами),

прізвище та ініціали авторів;

повна назва установи; місто, країна, e-mail;.

Текст у довільній формі.

Бібліографічні посилання (список літературних джерел) не наводити.

Оригінальні дослідження повинні містити: мету, завдання, матеріал і методи досліджень, результати та їх обговорення, висновки.

Електронний варіант публікацій необхідно надсилати по електронній пошті у форматі MS Word. Імена файлів слід подавати за іменами перших авторів українськими або російскими літерами (кирилицею). Наприклад: "Іванов.doc".

Матеріали в електроному виді надішліть на адресу: agalushko@ukr.net

 

Останній день прийому матеріалів – 15 березня 2017 року. Прохання не зволікати з надсиланням матеріалів та не відкладати це на останні дні.

За довідками можна звернутись за телефонами: +38 097 765 07 68; +38 095 481 55 77 або на вказаний e-mail: agalushko@ukr.net