fbpx
з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Британо-Український симпозіум (БУС–15)
«Анестезіологія та інтенсивна терапія – сьогодення і перспективи розвитку»,
що присвячено 100-річчю від дня народження А.І. Тріщинського.
19-21 травня 2023 р. у «гібридному» форматі

 

В конференції взяли участь ряд провідних зарубіжних спікерів з Великобританії, США, Німеччини, Австрії, Ізраїлю, Польщі, Італії, та ін. Передивитись запис конференції можна за посиланнями нижче. 

NB! У зв'язку з необхідністю опрацювати дані великої кількості учасників, Сертифікати про участь у Британо-Українському симпозіумі (БУС-15) будуть надіслані протягом 1 місяця (орієнтировно - до 1 липня 2023 р.) на електронну адресу, яку ви зареєстрували у нас.

 

День 3. 21 травня, неділя

Горизонти міжнародного співробітництва https://cutt.ly/Xwqq2Qgp
 
Зал А
 

Зал В

 

День 2. 20 травня, субота

Горизонти міжнародного співробітництва https://cutt.ly/G681Qng
 
Зал А

Зал В

 

День 1. 19 травня, п'ятниця
 Горизонти міжнародного співробітництва https://cutt.ly/a61zhaz
 
Зал А

Зал В

Офіційний провайдер заходу БПР - Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика, реєстраційний № 1065.
Науково-практична конференція "Британо-Український симпозіум (БУС-15)" зареєстрована у Центрі Тестування (№ 5502958), що дає підставу для отримання сертифікату 10 балів для спеціальностей: 

Акушерство і гінекологія, Анестезіологія, Гематологія, Геріатрія, Дитяча анестезіологія, Дитяча неврологія, Ендокринологія, Загальна практика - сімейна медицина, Кардіологія, Комбустіологія, Медицина невідкладних станів, Неврологія, Нейрохірургія, Онкохірургія, Ортопедія і травматологія, Пульмонологія, Радіологія, Судинна хірургія, Терапія, Токсикологія, Трансфузіологія, Ультразвукова діагностика, Хірургія, Хірургія серця та магістральних судин.

Нарахування додаткових балів буде учасникам майстер-класів та сателітних симпозіумів в рамках БУС-15.

Очний формат буде проводитись з дотриманням режимів воєнного стану. Кількість місць очного формату обмежена, своєчасна реєстрація забезпечить Вам особисту участь у концеренції. 

Адреса проведення симпозіуму м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 21, клінічна лікарня «Феофанія», Конференц центр. Проїзд до клінічної лікарні «Феофанія»: тролейбусом № 11 від станції метро «Виставковий центр», або маршруткою № 496 від зупинки ТРЦ «Магеллан», або від станції метро «Лук’янівська».

 

Підпишіться на наш канал в YouTube

Відеопрезентації попереднії БУСів можно подивиться не тільки в Матеріалах симпозіумів, а і на нашому каналі в YouTube у відповідних плейлистах:

БУС 6БУС 7, БУС 8, БУС 9, БУС 10БУС 11.

Нагадуємо, що доступні лише ті презентації, автори яких дали згоду на публікацію. Відеопрезентації додаються і протягом періоду між БУСами, тому кращий спосіб не прогавити нові публікації - підписатись на наш канал

 YouTube_logo