fbpx
з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Брейн-ринг


Щорічно організатори конгресу переглядають традиційні підходи до участі гостей у Британсько-Українському симпозіумі і вносять певні зміни у формат спілкування із відвідувачами. Під час товариської вечері на БУС 11 був організований дружній анестезіологічний брейн-ринг.

Умови проведення були оголошені на сайті завчасно. Колеги реєструвалися під час загальної реєстрації і пропонували свої створені групи для участі. У товариському інтелектуальному «бою» прийняли участь 4 команди, визначені за назвами міст: команда «Дніпро», команда «Львів», команда «Полтава» і команда «Київ». Під час 12 поєдинків усі учасники показали надзвичайно високі здібності роботи в команді, швидкості відповідей, прийняття рішень і, головне, гарного веселого жартівливого настрою. Свою вдячність командам за участь ми відобразили у невеликих пам'ятних подарунках від кафедри анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика. Безумовно, як і під час кожного змагання, у нас були 4 місць-переможців:

4 почесне місце– команда Дніпро

3 почесне місце– команда Полтава

2 почесне місце– команда Львів

1 почесне місце– команда випускників кафедри анестезіології та ІТ (наші колишні інтерни): Віталій Лукіянчук, Олександра Бойко, Аліна Мошенська, Лариса Бодак, Олександра Пожар, Роман Вієцький.

Щиру подяку ми висловлюємо усім учасникам, а також, зокрема, лідеру Руху зі створення «каверзних» питань для брейн-рингу доценту кафедри анестезіології та ІТ Михайлу Володимировичу Бондару та голові команди «Львів» професору Улбоган Абдулахмітівній Фесенко.

Друзі, завдяки вам і вашій участі ми стаємо ближчими у своїй анестезіологічній спільноті. 

До зустрічей у наступному році!