fbpx
з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Дитина з порушеною свідомістю

Майстер-клас - 19.04.19, п'ятниця

Модератори: І.В. Кисельова, Л.Д. Танцюра

Кількість учасників – 20

*Безкоштовно. Необхідна попередня реєстрація: тел. (067)336-49-58, (050)147-51-38, в робочі дні з 10.00 до 16.00, контактна особа - Базь Тетяна Миколаївна

Дитина з порушеною свідомістю

Розвиток центральної нервової системи у дитини відбувається протягом перших трьох років, а головний мозок є найвразливішим органом у дітей, який страждає при  критичних станах, не залежно від причин, що викликали ці стани. Діти у комі або із судомами дуже часто надходять до педіатричних відділень інтенсивної терапії. Рівень свідомості може бути порушеним внаслідок травм, інфекцій, інтоксикації, тяжких захворювань, гіпоксії, гемодинамічних, електролітних змін, підвищеного внутрішньочерепного тиску. Від того, наскільки швидко та адекватно буде надана допомога дитині з порушеною свідомістю, залежить подальший розвиток дитини та її нейрокогнітивні функції.

На майстер-класі в ході симуляції клінічних ситуацій будуть представлені сучасні підходи до оцінки свідомості у дітей різних вікових груп та алгоритми невідкладної терапії коматозних станів та судом згідно із сучасними європейськими рекомендаціями. 

Повернутися до опису всіх майстер-класів