fbpx
з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Асинхронія під час штучної вентиляції легень

Майстер-клас - 19.04.19 п'ятниця

Модератор: О.Є. Сатішур

Кількість учасників – 70

*Безкоштовно. Реєстрація на місці перед початком майстер-класу.

Асинхронія під час штучної вентиляції легень


Респіраторна підтримка залишається основним методом інтенсивної терапії у багатьох хворих, що перебувають у критичному стані. Вона допомагає певний час підтримати прийнятний газовий склад крові і створювати умови для лікування основного захворювання. З іншого боку, ШВЛ – потужний і нефізіологічний інструмент, який може призвести до розвитку ускладнень. Застосування респіраторної терапії у пацієнтів з тяжкими розладами дихання традиційно викликає дискомфорт і труднощі навіть у досвідчених лікарів.

Однією з проблем, з якими стикаються лікарі при проведенні штучної вентиляції, є асинхронія пацієнта з респіратором.  Доведено, що асинхронія подовжує час штучної вентиляції легень та корелює із летальністю.

На майстер-класі ви дізнаєтесь про типи асихроній, причини їх виникнення та умови для успішної синхронізації. Досвідчені експерти продемонструють можливості сучасної респіраторної апаратури у вирішенні проблеми з асихронією.

Перед майстер-класом пропонуємо прослухати доповідь О.Є. Сатішура минулого року на Десятому Британсько-Українському симпозіумі: Вирішення проблеми синхронізації в ШВЛ

 

Повернутися до опису всіх майстер-класів