fbpx
з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Тяжкий дихальний шлях. 2 частини

Майстер-клас 18.04.19-19.04.19 четвер і п'ятниця

Модератори: О.Е. Доморацький, О.О. Буднюк, А.В. Сергієнко, Д.В. Дмитрієв

Кількість учасників – 30

*Реєстрацію закінчено.

Тяжкий дихальний шлях. Частина 1 (четвер)

Тренінгові заняття представлять проблему тяжких дихальних шляхів з акцентом на їх практичне вирішення питання. Протягом майстер-класу учасники матимуть змогу відпрацювати розширені навички встановлення контролю над «тяжкими дихальними шляхами» на різних манекенах,  виконати конікотомію на препаратах трахеї свині за класичними методиками і за допомогою набору для одномоментної конікотомії, навчитися технікам роботи із бронхоскопом та оволодіти технікою відеоларингоскопії та інтубації за допомогою ретромолярного ендоскопа. Окрему частину складе майстер-клас по менеджменту дихальних шляхів у дітей.

Друга частина майстер-класу є логічним продовженням теми та проводитиметься в п'ятницю 19 квітня 2019 р. 

Тяжкий дихальний шлях. Частина 2 (п'ятниця)

Майстер-клас є логічним продовженням набутих базових навиків під час 1 частини майстер-класу і присвячений технікам інтубації трахеї за допомогою відеоларингоскопів та фіброоптичних приладів, а також хірургічним методам забезпечення прохідності дихальних шляхів.

Відпрацювання алгоритму DAS (Difficult Airway Society), технік балонної (Blue Dolphin, СООК) і дилятаційної (Blue Rhino) трахеостомій на зліпках людської трахеї. Особливий акцент на виконанні складної екстубації за допомогою обмінних сетів (Exchange set, CООК). Крім того, на майстер-класі буде приділено увагу до ведення тяжких дихальних шляхів в акушерстві. 

 

Повернутися до опису всіх майстер-класів