fbpx
з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Ультразвукова діагностика в практиці анестезіолога – просунуті навики

Майстер-клас - 19.04.19 п'ятниця

Модератори: О.Е. Доморацький, Л.В. Скольська, К.В. Каменюк

Кількість учасників – 30

*Внесок - 300 грн. Необхідна попередня реєстрація: тел. (067)336-49-58, (050)147-51-38, в робочі дні з 10.00 до 16.00, контактна особа - Базь Тетяна Миколаївна

Ультразвукова діагностика в практиці анестезіолога – просунуті навики

Майстер - клас розроблений для лікарів інтенсивної терапії, які володіють базовими навичками УЗД. На сьогодні окреслена нова категорія ультразвукового обстеження (США) – «Реанімаційний ультразвук», що дозволяє за рахунок прямої візуалізації диференціювати шокові стани.

У аспекті проблемно-орієнтованого лікування буде ретельно вивчений протокол FoCUS, який дає можливість детально оцінити гемодинамічний і волемічний статус пацієнта безпосередньо біля ліжка хворого.  Відомо, що пацієнти з гіпотензією або шоком мають високий рівень смертності, окрім того інколи традиційні фізикальні методи обстеження можуть вводити в оману.

FoCUS  об’єднує вивчення наступних показників: виявлення наявності рідини в перикарді, загальну скоротливість лівого шлуночка, робота правих відділів серця, оцінка переднавантаження, що дозволяє у максимально короткий термін віддиференціювати шокові стани із наступним вибором тактики лікування за принципом «point-of-care».

 

Повернутися до опису всіх майстер-класів