fbpx
з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Реєстрація

УВАГА! Дати проведення Дванадцятого британо-українського симпозіуму (БУС 12) змінено
Симпозіум перенесено на 14-17 жовтня 2020 р. 

Симпозіум внесений до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2019 році», тому запрошення учасникам заходу від імені оргкомітету є підставою для відрядження, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 листопада 1991 року № 332 «Про порядок проведення наукових і науково-технічних нарад, конференцій, з’їздів, симпозіумів, семінарів». 

Кожний зареєстрований учасник конференції отримує "Сертифікат учасника" з нарахуванням балів безперервного професійного розвитку, визначених наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446. 

Для реєстрації на Дванадцятий Британо-Український Симпозіум необхідно перейти за посиланням нижче, сплатити благодійний реєстраційний внесок* та заповнити реєстраційну форму. 

Зареєструватись зараз! 

 

* Реєстраційний внесок складає 2000 грн та забезпечує Вам  участь у всіх пленарних та секційних засіданнях, рефрешер-курсах, семінарах, конкурсах, а також включає кава-брейки, сумку учасника з матеріалами конференції та сертифікат учасника конференції, з відповідною кількістю  балів для атестації. А організаторам конференції Ваш внесок забезпечує якісну підготовку та можливість зробити захід цікавим та комфортним для Вас. 
Реєстрація на майстер-класи з обмеженою кількістю місць буде здійснуватись окремо. 
Для лікарів-інтернів діє знижка на реєстраційний внесок. Дізнатись деталі можна за тел. (044) 518 41 57. 

До зустрічі у квітні! 

Зареєструватись зараз!