з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Одинадцятий
Британсько-Український Симпозіум


Маємо честь запросити вас взяти участь у Одинадцятому Британсько-Українському симпозіумі (БУС 11)
«Інноваційні технології та методики в анестезіології та ІТ». 
З задоволенням анонсуємо, що в конференції вже погодились прийняти участь близько 15 зарубіжних спікерів: професори, провідні лектори (senior lecturers) та лікарі-консультанти з Великобританії та США, а також доповідачі з Німеччини, Швейцарії, Італії, Канади.

Далі...

Десятий Британсько-Український Симпозіум

18-21 квітня 2018 року відбувся Десятий Британсько-Український симпозіум з анестезіології та інтенсивної терапії, присвячений 100-річчю  заснування НМАПО імені П.Л. Шупика. Протягом чотирьох насичених днів учасники мали змогу заслухати 90 доповідачів, з яких були спікери з Великобританії, Італії, Франції, США, Польщі, Нідерландів, Білорусі; відвідати 10 рефреш-лекцій, 25 тематичних наукових сесій, 25 майстер-класів (воркшопів), 2 сесії коротких наукових доповідей, 1 школу і 1 сателітний симпозіум. Матеріали симпозіуму та  Фотогралерея

Далі...

Підпишіться на наш канал в YouTube

 

Відеопрезентації попереднії БУСів можно подивиться не тільки в Матеріалах симпозіумів, а і на нашому каналі в YouTube у відповідних плейлистах БУС 6БУС 7, БУС 8, БУС 9, БУС 10. Нагадуємо, що доступні лише ті презентації, на які автори дали згоду. Відеопрезентації додаються і протягом періоду між БУСами, тому кращий спосіб не прогавити нові публікації - підписатись на наш канал

 YouTube_logo

Презентації всіх симпозіумів по авторам

 

Якщо ви бажаєте знайти презентації якогось конкретного доповідача, просто зайдіть на цю сторинку, знайдіть автора та натисніть на посилання, після чого відкриється відповідний список презентацій. 

Доповідачі розміщені в алфавитному порядку. Спочатку - відчизняні, потім окремим списком - доповідачі з інших країн.

Далі...

Воркшопи та майстер-класи БУС 8

Практична спрямованість навчання – одна з головних відзнак щорічних Британсько-Українских симпмозіумів. Завдяки потужній базі КЛ "Феофанія", де проходять симпозіуми, можливо одночасне проведення різноманітних майстер-класів, воркшопів, фахових семінарів. Найбільшу популярність серед фахівців набули: кадавер-воркшоп, симуляційні майстер-класи та тренінги з використанням сучасних манекенів, воркшоп з вивчення режимів вентиляції та інші. Всього на Восьмому БУСі було проведено 16 практичних секцій, а також вперше і майстер-клас для медичних сестер, які працюють у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії. Пропонуємо ознайомитись з деякими з них більш детально. 

Далі...