з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Анонс Дев'ятого Британсько-Українського Симпозіуму

19-22 квітня 2017 року планується провести Дев'ятий Британсько-Український симпозіум з анестезіології та інтенсивної терапії, присвячений 60-річчю кафедри анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика.

В конференції приймуть участь провідні лектори, професори і лікарі-консультанти з Великобританії, а також доповідачі з України, Австрії та США, Канади і європейських країн. Практична спрямованість навчання – одна з головних відзнак щорічних Британсько-Українских симпмозіумів. 

Подробнее...

Презентації доповідей 
Восьмого Британсько-Українського Симпозіуму

«Акцент на проблемах стандартизації в анестезіології, інтенсивній терапії та невідкладній допомозі при травмі та пораненнях»
20-23 квітня 2016 

Деякі презентації не опубліковані, враховуючи побажання авторів. Використання матеріалів сайту можливо лише за умови письмової згоди доповідачів. 

Далі...

Воркшопи та майстер-класи БУС 8

Практична спрямованість навчання – одна з головних відзнак щорічних Британсько-Українских симпмозіумів. Завдяки потужній базі КЛ "Феофанія", де проходять симпозіуми, можливо одночасне проведення різноманітних майстер-класів, воркшопів, фахових семінарів. Найбільшу популярність серед фахівців набули: кадавер-воркшоп, симуляційні майстер-класи та тренінги з використанням сучасних манекенів, воркшоп з вивчення режимів вентиляції та інші. Всього на Восьмому БУСі було проведено 16 практичних секцій, а також вперше і майстер-клас для медичних сестер, які працюють у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії. Пропонуємо ознайомитись з деякими з них більш детально. 

Далі...

Фотогалерея

БУС 1 (2008)
БУС 2 (2009)
Медицина болю (2010)
БУС 3 (2011)
БУС 4 (2012)
БУС 5 (2013)
БУС 6 (2014)
БУС 7 (2015)
БУС 8 (2016)

Презентації всіх симпозіумів по авторам

 

Якщо ви бажаєте знайти презентації якогось конкретного доповідача, просто зайдіть на цю сторинку, знайдіть автора та натисніть на посилання, після чого відкриється відповідний список презентацій. 

Доповідачі розміщені в алфавитному порядку. Спочатку - відчизняні, потім окремим списком - доповідачі з інших країн.

Далі...

Підпишіться на наш канал в YouTube

 

Відеопрезентації Шостого та Сьомого БУСів можно подивиться не тільки в Матеріалах симпозіумів, а і на нашому каналі в YouTube у відповідних плейлистах БУС 6 та БУС 7. Доступ до відео обмежений "за посиланням", враховуючи специфіку контенту. Нагадуємо, що доступні лише ті презентації, на які автори дали згоду. Відеопрезентації Восьмого БУСа за технічних причин ще знаходяться в обробці, але незабаром вони також з'являться на каналі і на нашому сайті. Дякуємо за терпіння та очікування! 

 YouTube_logo