з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Одинадцятий
Британо-Український Симпозіум


Маємо честь запросити вас взяти участь у Одинадцятому Британо-Українському симпозіумі (БУС 11)
«Інноваційні технології та методики в анестезіології та ІТ». 
Програма симпозіуму
З задоволенням анонсуємо, що в конференції беруть участь 16 зарубіжних спікерів: професори, провідні лектори (senior lecturers) та лікарі-консультанти з Великобританії та США, а також доповідачі з Німеччини, Франції, Турції.

Далі...

Брейн-Ринг

 

Шановні колеги, друзі!
Запрошуємо взяти у часть у зовсім новому форматі спілкування під час нашого Симпозіуму – Брейн-Рингу! 
Традиційно під час симпозіуму перед вами виступаємо ми, організатори, лектори, ведучі. 18 квітня 2019 року о 19.00 пропонуємо вам виступити разом з нами у захоплюючій інтерактивній грі. До участі запрошуємо 4 команди по 6 осіб.
Зареєструватися на Брейн-Ринг ви зможете 17 квітня під час реєстрації та 18 квітня до 16.00 на окремій стійці для реєстрації.

Далі...

Підпишіться на наш канал в YouTube

 

Відеопрезентації попереднії БУСів можно подивиться не тільки в Матеріалах симпозіумів, а і на нашому каналі в YouTube у відповідних плейлистах БУС 6БУС 7, БУС 8, БУС 9, БУС 10. Нагадуємо, що доступні лише ті презентації, на які автори дали згоду. Відеопрезентації додаються і протягом періоду між БУСами, тому кращий спосіб не прогавити нові публікації - підписатись на наш канал

 YouTube_logo

Десятий Британо-Український Симпозіум

18-21 квітня 2018 року відбувся Десятий Британо-Український симпозіум з анестезіології та інтенсивної терапії, присвячений 100-річчю  заснування НМАПО імені П.Л. Шупика. Протягом чотирьох насичених днів учасники мали змогу заслухати 90 доповідачів, з яких були спікери з Великобританії, Італії, Франції, США, Польщі, Нідерландів, Білорусі; відвідати 10 рефреш-лекцій, 25 тематичних наукових сесій, 25 майстер-класів (воркшопів), 2 сесії коротких наукових доповідей, 1 школу і 1 сателітний симпозіум. Матеріали симпозіуму та  Фотогралерея

Далі...

Воркшопи та майстер-класи БУС 8

Практична спрямованість навчання – одна з головних відзнак щорічних Британо-Українских симпмозіумів. Завдяки потужній базі КЛ "Феофанія", де проходять симпозіуми, можливо одночасне проведення різноманітних майстер-класів, воркшопів, фахових семінарів. Найбільшу популярність серед фахівців набули: кадавер-воркшоп, симуляційні майстер-класи та тренінги з використанням сучасних манекенів, воркшоп з вивчення режимів вентиляції та інші. Всього на Восьмому БУСі було проведено 16 практичних секцій, а також вперше і майстер-клас для медичних сестер, які працюють у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії. Пропонуємо ознайомитись з деякими з них більш детально. 

Далі...