fbpx
з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Дванадцятий
Британо-Український Симпозіум

УВАГА! Дати проведення Дванадцятого британо-українського симпозіуму (БУС 12) змінено
Симпозіум перенесено на 14-17 жовтня 2020 р. 
«Протоколи vs індивідуалізація лікування в анестезіології та інтенсивній терапії». 
В конференції вже погодились прийняти участь близько 20 провідних зарубіжних спікерів з Великобританії, США Німеччини, Італії, Ізраїлю, Польщі, Балтійських країн. На вас чекають рефрешер-курс, пленарні та секційні засідання та безліч цікавих майстер-класів!

Далі...

Одинадцятий
Британо-Український Симпозіум

17-20 квітня відбувся Одинадцятий Британо-Український симпозіум (БУС 11) «Інноваційні технології та методики в анестезіології та ІТ»
Протягом чотирьох насичених днів учасники мали змогу заслухати 182 доповіді від 114 вітчизняних та 16 іноземних доповідачів, з яких були спікери з Великобританії, США, Німеччини, Франції, Турції, Білорусі; відвідати рефреш-лекції, 25 тематичних наукових сесій, 35 майстер-класів, сесію коротких наукових доповідей, сесію для медичних сестер; взяти участь у інтерактивній грі "Брейн-ринг" та інших цікавих розіграшах. Фотогралерея

Далі...

Підпишіться на наш канал в YouTube

Відеопрезентації попереднії БУСів можно подивиться не тільки в Матеріалах симпозіумів, а і на нашому каналі в YouTube у відповідних плейлистах БУС 6БУС 7, БУС 8, БУС 9, БУС 10. Нагадуємо, що доступні лише ті презентації, на які автори дали згоду. Відеопрезентації додаються і протягом періоду між БУСами, тому кращий спосіб не прогавити нові публікації - підписатись на наш канал

 YouTube_logo

Воркшопи та майстер-класи БУС 8

Практична спрямованість навчання – одна з головних відзнак щорічних Британо-Українских симпмозіумів. Завдяки потужній базі КЛ "Феофанія", де проходять симпозіуми, можливо одночасне проведення різноманітних майстер-класів, воркшопів, фахових семінарів. Найбільшу популярність серед фахівців набули: кадавер-воркшоп, симуляційні майстер-класи та тренінги з використанням сучасних манекенів, воркшоп з вивчення режимів вентиляції та інші. Пропонуємо ознайомитись з деякими з них більш детально. 

Далі...

 

Брейн-Ринг

 

Під час товариської вечері на БУС 11 був організований дружній анестезіологічний брейн-ринг. У товариському інтелектуальному «бою» прийняли участь 4 команди, визначені за назвами міст: команда «Дніпро», команда «Львів», команда «Полтава» і команда «Київ». 

Як і під час кожного змагання, у нас були 4 місць-переможців. Читайте далі, щоб дізнатись детальніше про розподіл призових місць. 

Далі...