з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Десятий Британсько-Український Симпозіум

Маємо честь запросити вас взяти участь у роботі Десятого Британсько-Українського симпозіуму, який присвячено 100-річчю заснування НМАПО імені П. Л. Шупика. Щороку БУС збирає поднад 700 лікарів з усіх регіонів України та країн СНД і на сьогодняшній день вважається самим потужним і крупним анестезіологічним форумом в країні. Симпозіум відбудеться 18 – 21 квітня 2018 року на базі КЛ «Феофанія». На Десятому Британсько-Українському симпозіумі до вашої уваги освіжаючий курс лекцій, доповіді провідних спеціалістів з різних країн.

Далі...

Дев'ятий Британсько-Український Симпозіум

19-22 квітня 2017 року відбувся Дев'ятий Британсько-Український симпозіум з анестезіології та інтенсивної терапії, присвячений 60-річчю кафедри анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика. 
В конференції взяли участь провідні лектори, професори і лікарі-консультанти з Великобританії, Австрії, Німеччини, США, доповідачі з України та Білорусі. Практична спрямованість навчання – одна з головних відзнак щорічних Британсько-Українских симпмозіумів. 

Програма    Доповідачі   Майстер-класи  Фото 

Далі...

Підпишіться на наш канал в YouTube

 

Відеопрезентації попереднії БУСів можно подивиться не тільки в Матеріалах симпозіумів, а і на нашому каналі в YouTube у відповідних плейлистах БУС 6БУС 7, БУС 8, БУС 9. Нагадуємо, що доступні лише ті презентації, на які автори дали згоду. Відеопрезентації додаються і протягом періоду між БУСами, тому кращий спосіб не прогавити нові публікації - підписатись на наш канал

 YouTube_logo

Фотогалерея

БУС 1 (2008)
БУС 2 (2009)
Медицина болю (2010)
БУС 3 (2011)
БУС 4 (2012)
БУС 5 (2013)
БУС 6 (2014)
БУС 7 (2015)
БУС 8 (2016)
БУС 9 (2017)

Презентації всіх симпозіумів по авторам

 

Якщо ви бажаєте знайти презентації якогось конкретного доповідача, просто зайдіть на цю сторинку, знайдіть автора та натисніть на посилання, після чого відкриється відповідний список презентацій. 

Доповідачі розміщені в алфавитному порядку. Спочатку - відчизняні, потім окремим списком - доповідачі з інших країн.

Далі...

Воркшопи та майстер-класи БУС 8

Практична спрямованість навчання – одна з головних відзнак щорічних Британсько-Українских симпмозіумів. Завдяки потужній базі КЛ "Феофанія", де проходять симпозіуми, можливо одночасне проведення різноманітних майстер-класів, воркшопів, фахових семінарів. Найбільшу популярність серед фахівців набули: кадавер-воркшоп, симуляційні майстер-класи та тренінги з використанням сучасних манекенів, воркшоп з вивчення режимів вентиляції та інші. Всього на Восьмому БУСі було проведено 16 практичних секцій, а також вперше і майстер-клас для медичних сестер, які працюють у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії. Пропонуємо ознайомитись з деякими з них більш детально. 

Далі...