з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

AW9 липня 2017 року за ініціативою наших британських колег і друзів в Київі відбудеться Airway Workshop "Складні дихальні шляхи, складна інтубація трахеї".
Модератори: Роман Ґгрех, Джон Олвуд, Юрій Куйбіда, Олексій Доморацький.
Організатори: Кафедра анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика
Курс для лікарів-анестезіологів, лікарів швидкої допомоги та медицини катастроф, військових лікарів, від інтернів до досвідчених спеціалістів, які хочуть дізнатися більше про складні дихальні шляхи. 

Далі...

Дев'ятий Британсько-Український Симпозіум

19-22 квітня 2017 року відбувся Дев'ятий Британсько-Український симпозіум з анестезіології та інтенсивної терапії, присвячений 60-річчю кафедри анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика. 
В конференції взяли участь провідні лектори, професори і лікарі-консультанти з Великобританії, Австрії, Німеччини, США, доповідачі з України та Білорусі. Практична спрямованість навчання – одна з головних відзнак щорічних Британсько-Українских симпмозіумів. 

Програма    Доповідачі   Майстер-класи  Фото 

Далі...

Воркшопи та майстер-класи БУС 8

Практична спрямованість навчання – одна з головних відзнак щорічних Британсько-Українских симпмозіумів. Завдяки потужній базі КЛ "Феофанія", де проходять симпозіуми, можливо одночасне проведення різноманітних майстер-класів, воркшопів, фахових семінарів. Найбільшу популярність серед фахівців набули: кадавер-воркшоп, симуляційні майстер-класи та тренінги з використанням сучасних манекенів, воркшоп з вивчення режимів вентиляції та інші. Всього на Восьмому БУСі було проведено 16 практичних секцій, а також вперше і майстер-клас для медичних сестер, які працюють у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії. Пропонуємо ознайомитись з деякими з них більш детально. 

Далі...

Фотогалерея

БУС 1 (2008)
БУС 2 (2009)
Медицина болю (2010)
БУС 3 (2011)
БУС 4 (2012)
БУС 5 (2013)
БУС 6 (2014)
БУС 7 (2015)
БУС 8 (2016)
БУС 9 (2017)

Презентації всіх симпозіумів по авторам

 

Якщо ви бажаєте знайти презентації якогось конкретного доповідача, просто зайдіть на цю сторинку, знайдіть автора та натисніть на посилання, після чого відкриється відповідний список презентацій. 

Доповідачі розміщені в алфавитному порядку. Спочатку - відчизняні, потім окремим списком - доповідачі з інших країн.

Далі...

Підпишіться на наш канал в YouTube

 

Відеопрезентації Шостого та Сьомого БУСів можно подивиться не тільки в Матеріалах симпозіумів, а і на нашому каналі в YouTube у відповідних плейлистах БУС 6 та БУС 7. Доступ до відео обмежений "за посиланням", враховуючи специфіку контенту. Нагадуємо, що доступні лише ті презентації, на які автори дали згоду. Відеопрезентації Восьмого та Дев'ятого БУСів за технічних причин ще знаходяться в обробці, але незабаром вони також з'являться на каналі і на нашому сайті. Дякуємо за терпіння та очікування! 


 YouTube_logo