fbpx
з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

Одинадцятий Британо-Український симпозіум
"Інноваційні технології та методики в анестезіології та ІТ"

17 - 20 квітня 2019 року

Починаючи з 2008 року, в Україні щорічно проводиться Британо-Український симпозіум (БУС) з анестезіології та інтенсивної терапії, який збирає лікарів з усіх регіонів України та інших країн. На сьогодняшній день БУС є самим крупним і потужним анестезіологічним форумом в Україні. Проект спрямований на підвищення профессійного рівня лікарів-анестезіологів. 

17-20 квітня 2019 року відбувся Одинадцятий Британо-Український симпозіум (БУС 11) «Інноваційні технології та методики в анестезіології та ІТ», на якому було зареєстровано 1300 делегатів. В конференції взяли участь провідні  лектори, професори та лікарі-консультанти з Великобританії,  США, Німеччини, Франції, Турції, які протягом чотирьох днів симпозіуму прочитали 27 доповідей та провели 9 майстер-класів. Особливістю БУС 11 стало те, що серед запрошених іноземних спікерів 6 були з найпотужнішої у світі клініки Мейо (США). Загалом було проведено 25 наукових сесій, які охопили 182 доповіді, в тому числі від 114 відчизняних лекторів. 

Практична спрямованість навчання – одна з головних відзнак щорічних Британо-Українских симпмозіумів. На БУС 11 було проведено 35 майстер-класів, в яких взяли участь близько 900 учасників. Було провдено сессію за майстер-класами і для медичних сестер. 

Учасники конференції отримали сертифікат учасника, який дає певну кількість балів, необхідних для атестації. Конференція внесена до Реєстру конгресів, з’їздів, науково-практичних конференцій у 2019 р. Місце проведення – клінічна лікарня “Феофанія”

Фотогалерея

Програма симпозіуму

Матеріали (відеопрезентації) 

Матеріали (презентації pdf)

Тези 

Майстер-класи

Брейн-ринг

Під час конференції в рамках акції був розиграний безкоштовний квиток на наступний, Дванадцятий Британо-Український симпозіум, який заплановано на 22-25 квітня 2020 року. Переможцем стала Галина Ананіївна Попад'їна, зав. відділення анестезіології та ІТ перинатального центру КЗ «Дніпропетровської МКЛ№ 9»

Завжди раді зустрічі з вами!