fbpx
з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

БУС 9 (2017)

Дев’ятий Британсько-Український симпозіум
з анестезіології та інтенсивної терапії,
присвячений 60-річчю кафедри анестезіології та інтенсивної терапії
НМАПО імені П.Л. Шупика. 

Починаючи з 2008 року, в Україні щорічно проводиться Британсько-Український симпозіум (БУС) з анестезіології та інтенсивної терапії, який збирає поднад 700 лікарів з усіх регіонів України та країн СНД. На сьогодняшній день БУС є самим крупним і потужним анестезіологічним форумом в Україні. Проект спрямований на підвищення профессійного рівня лікарів-анестезіологів. Практична спрямованість навчання – одна з головних відзнак щорічних Британсько-Українских симпмозіумів.

19-22 квітня 2017 року відбувся Дев’ятий Британсько-Український симпозіум з анестезіології та інтенсивної терапії, присвячений 60-річчю кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика. 

В конференції взяли участь провідні  лектори, професори та лікарі-консультанти з Великобританії,  Австрії, Німеччини, США, а також доповідачі з України та Білорусі.

Протягом чотирьох насичених днів учасники мали змогу заслухати 90 доповідачів, з яких 13 іноземних спікерів; відвідати 7 рефреш-лекцій, 15 тематичних наукових сесій, 25 майстер-класів (воркшопів), 2 сесії коротких наукових доповідей, 1 сателітний симпозіум. Для медичних сестер відділень анестезіології та інтенсивної терапії був проведений медсестринський семінар. 

Фотогалерея

Програма симпозіуму

Доповідачі

Сателітний симпозіум "Нейрохірургія болю"

Майстер-класи (воркшопи)

Матеріали (відеопрезентації)

Конференція внесена до Реєстру конгресів, з’їздів, науково-практичних конференцій у 2017 р. Місце проведення – клінічна лікарня “Феофанія”

Завжди раді зустрічі з вами!