fbpx
з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю

БУС 10 (2018)

Десятий Британсько-Український симпозіум
з анестезіології та інтенсивної терапії,
присвячений 100-річчю заснування
Національної медичної академії післядипломної освіти
імені П.Л. Шупика. 

Починаючи з 2008 року, в Україні щорічно проводиться Британсько-Український симпозіум (БУС) з анестезіології та інтенсивної терапії, який збирає близько 1000 лікарів з усіх регіонів України та країн СНД. На сьогодняшній день БУС є самим крупним і потужним анестезіологічним форумом в Україні. Проект спрямований на підвищення профессійного рівня лікарів-анестезіологів. Практична спрямованість навчання – одна з головних відзнак щорічних Британсько-Українских симпмозіумів.

18-21 квітня 2018 року відбувся Десятий Британсько-Український симпозіум з анестезіології та інтенсивної терапії, присвячений 100-річчю  НМАПО імені П.Л. Шупика. 

В конференції взяли участь провідні  лектори, професори та лікарі-консультанти з Великобританії,  Італії, Франції, Нідерландів, Польщі, Турції, США, а також доповідачі з України та Білорусі.

Протягом чотирьох насичених днів учасники мали змогу заслухати 90 доповідачів, з яких 10 іноземних спікерів; відвідати 10 рефреш-лекцій, 15 тематичних наукових сесій, 25 майстер-класів (воркшопів), 2 сесії коротких наукових доповідей, 1 школу і 1 сателітний симпозіум. 

Фотогралерея

Програма симпозіуму

Матеріали (відеопрезентації)

Матеріали (презентації pdf)

Майстер-класи

Конференція внесена до Реєстру конгресів, з’їздів, науково-практичних конференцій у 2018 р. Місце проведення – клінічна лікарня “Феофанія”

Завжди раді зустрічі з вами!